گام دوم انقلابمعرفی مراسمات و برنامه های مردمی

برگزاری مسابقه انشاءنویسی بامحوریت شخصیت شناسی سردارشهید سلیمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نقل از مهر زنجان، فرناز فتحی در گفتگو اظهار کرد:در دهه پنجم انقلاب اسلامی و همزمان با ایام الله دهه فجر به منظور ارتقاء اطلاعات و دانشِ آموزش دهندگان در حوزه وظایف و تکالیف افراد، امسال مسابقه بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب در سطح استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مسابقه انشاء نویسی با موضوع گفتمان مکتب امام (ره) و یاران ایشان با محوریت شخصیت شناسی سردار شهید قاسم سلیمانی برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می‌شود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد فضای گفتمان سازی عنوان کرد و افزود: شناخت مکتب تربیتی سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت در میان افراد کم سواد ضروری است.

فتحی تصریح کرد: باید از تمام وقایع و اتفاقات در راستای ایجاد فرصت بازگویی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها بهره برد و در واقع شهادت سردار رشید اسلام فرصت شناساندن و بازنمایی خدمات و ایثار ایشان را برای تمام اقشار جامعه به ویژه افراد کم سواد و بی بهره از مطالعه بیش از پیش فراهم نموده است.

وی به دیگر برنامه‌های ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: به منظور افزایش انگیزه برای مطالعه و ارتقاء سلامت اندیشه‌ای با تمرکز بر فرهنگ کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی متناسب با شعار سال «رونق تولید» به طور همزمان برای تمام سوادآموزان دوره انتقال استان برگزار می‌شود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، اظهار داشت: رویکرد معاونت سوادآموزی استان در برنامه‌های دهه فجر امسال، مشارکت تمام مخاطبین و فعالان حوزه سوادآموزی است.

فتحی تاکید کرد: باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گام‌های توسعه‌ای نظام در چهار دهه بعد از انقلاب با زبان ساده و بیان همه فهم به ویژه برای افراد بی سواد و کم سواد بازگویی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن