اخباراخبار اداره زنجاناخبار تشکل های دینی و مردمیعناوین ویژهفراخوانها

اجرای پویش استانی بافت شال و کلاه برای کودکان مناطق محرم استان زنجان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان: پویش استانی بافت شال و کلاه برای کودکان مناطق محرم استان زنجان توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام علیرضا برقعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان صبح امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای این پویش در سطح استان لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله عالی) در خصوص کمک به نیازمندان و مواسات است.

وی ادامه داد: امیدواریم با این پویش بتوانیم قدم کوچکی در راستای کمک به نیازمندان در این روز های سرد برداریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به شعار این پویش ” کاموا از ما شال و کلاه از شما ” افزود: کاموا مورد نیاز از طریق خیرین تهیه میشود و توسط افراد توانمند بافته و شال و کلاه خواهد شد.

حجت الاسلام برقعی با اشاره به ظرفیت بالای جامعه متدین بیان داشت: اتفاقات و رویداد های مختلف در طول سال های اخیر به نشان داد که جامعه متدین و انقلابی ظرفیت های فراوانی دارند. هدف ما استفاده از این ظرفیت ها در راستای محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان است.

وی در پایان اظهار داشت پیش از این نیز اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان پویش های متعددی را در خصوص کمک به نیازمندان در سطح استان آغاز کرده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن