اخباراخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار معاونت فرهنگیبرگزیده ها

برگزاری دومین دوره انتخبات کانون های فرهنگی و تبلیغی استان زنجان

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری دومین دوره انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی استان زنجان طی هفته آتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام فیروز علی خسروی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان صبح امروز در گفت و گو با روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر 22 کانون فرهنگی و تبلیغی فعال و ثبت شده در سامانه طوبی در استان داریم.

وی ادامه داد: این کانون ها عموما در مساجد محلات مستقر بوده و به انجام امور فرهنگی و تبلیغی در حوزه تبیین اسلام ناب محمدی و اشاعه آرمانه های انقلاب اسلامی مشغول هستند.

حجت الاسلام خسروی با بیان اینکه 30 آذر ماه انتخابات کانون های فرهنگی و تبلیغی استان آغاز خواهد شد افزود: با این انتخابات 6 نفر به عنوان اعضای اصلی انجمن کانون های فرهنگی و تبلیغی استان انتخابات خواهند شد.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: نگاه صنفی و تشکیلاتی به فعالیت های کانون های فرهنگی و تبلیغی که با انتخابات بیشتر نمود پیدا میکند، میتوانه آغازی برای اتحاد و حل مشکلات کانون های فرهنگی و تبلیغی استان باشد.

وی در پایان گفت: از همه مسئولین محترم کانون های فرهنگی و تبلیغی میخواهیم تا روز یکشنبه هفته آینده با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی در انتخابات شرکت کنند تا در سال های آینده انشاءلله شاهد شورای فعال و کار آمدی در استان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا