اخباراخبار اداره ابهرعناوین ویژه

خرید و توزیع بیش از 200 تبلت به دانش آموزان شهرستان ابهر در قالب عملیات حاج قاسم سلیمانی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر: بیش از 200 تبلت جمعا به ارزش 100 ملیون تومان با مشارکت خیرین شهرستان ابهر خریداری و به دانش آموزان نیازمند این شهرستان هدیه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام علیرضا بهبودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر صبح امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل گفت : طرح عملیات به یاد حاج قاسم سلیمانی با هدف لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله عالی) در سه محور کمک به معیشت، سلامت و ترویج معنویت مردم در جامعه کلید خورد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف سازمان از این طرح بسیج تمام ظرفیت های نیروهای جوان انقلابی و مسجدی در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری (مدظله عالی) است.

حجت الاسلام بهبودی با بیان اینکه مساجد از صدر اسلام سنگر و پناه گاه مردم بوده است اظهار داشت: امروز نیز شرایط ویژه ای که بسیاری از مساجد ما با آن در گیر هستند علاوه بر تهدید فرصت بسیار ارزشمندی را در اختیار ما قرار میدهد. مساجد بار دیگر به رسالت ذاتی و واقعی خود که همان حل مشکلات مردم است عمل کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه طرح به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: جلسات متعددی پیش از آغاز این عملیات با گروه های مردمی تشکیل شد. موانع و مشکلات احصاء و با ادارات و ارگان های دخیل مورد بررسی قرار گرفت و خوشبختانه امروز شاهد اجرای پر قدرت طرح عملیاتی به یاد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان ابهر هستیم.

وی بیان داشت: آنچه که در اجرای این عملیات مورد اتفاق نظر نیروهای مذهبی و انقلابی شهرستان بود احصاء نیاز های اولیت دار بود به این معنی که در حوزه معیشت سلامت و معنویت نیاز های اولویت دار   شهرستان شناسایی و به صورت متمرکز روی آنها کار شد.

حجت اسلام بهبودی با بیان اینکه تلاش کردیم از موازی کاری فاصله گرفته و مکمل و تسهیل گر باشیم گفت: در حوزه معیشت بیش از 200 تبلت جمعا به ارزش 100 ملیون تومان با مشارکت خیرین شهرستان ابهر خریداری و به دانش آموزان نیازمند این شهرستان هدیه شد. همچنین بسته های غذایی بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر ادامه داد: در حوزه معنویت پویش ختم قرآن قرآن به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی، قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه ساعت 9 شب در حال انجام است.

وی با اشاره به تامین معیشتی 2 منطقه کم برخوردار شهر ابهر توسط مساجد آن اظهار داشت: ائمه جماعات این مناطق به کمک خیرین و جوانان مسجد در خدمت اهالی خود خواهند بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن