اخباراخبار تشکل های دینی و مردمیبرگزیده هاعناوین ویژه

دومین دوره انتخابات مجمع کانون های فرهنگی و تبلیغی استان برگزار شد

دومین دوره انتخبات مجمع کانون های فرهنگی و تبلیغی استان صبح امروز با حضور کانون های فعال در اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در این مراسم ضمن گرامی داشت میلاد حضرت زینب (س) گفت: فعالیت و عناد دشمن در این روز های تغییر کرده است کانون های فرهنگی و تبلیغی ما نیز به عنوان یکی از سنگر های انقلاب اسلامی اگر رویکرد خود تغییر ندهد از این نبر جا خواهد ماند.

وی ادامه داد: متاسفانه بودجه فرهنگی و دینی کشور با مشکلاتی مواجه هست بنابر این نباید منتظر بودجه از ارگان یا سازمانی بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به وظایف و رسالت های مجمع کانون های فرهنگی و تبلیغی استان گفت: مجمع موظف است ظرفیت های بالقوه کانون ها را بالفعل کند و ظرفیت های خالی را شناسایی کرده و به کار گیرد.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه برگزاری جلسه به خودیه خود راهگشا نیست افزود: مجمع باید با استفاده از کانون ها جبهه متحدی علیه دشمن ایجاد کند و با اتحاد و حضور در کف میدان عمل شاهد مجموعه ای به هم پیوسته و یکپارچه در استان باشیم. وی همچنین به فعالیت کانون ها در فضای رسانه ای اشاره کرد و گفت: اگر در حوزه رسانه ای از ظرفیت های کانون های فرهنگی و تبلیغی برای تولید محتوای رسانه ای بهره بگیریم بیشک شاهد اتفاقات خود در استان خواهیم بود. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن