اخباراخبار اداره ابهراخبار حوزه مدیرکلاخبار نماز جمعهبرگزیده ها

دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با ائمه جمعه شهرستان ابهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام سعید احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به همراه معاون فرهنگی و معاون اداری و مالی با ائمه جمعه شهرستان ابهر دیدار کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در این دیدار به تبیین سیاست های کلان سازمان تبلیغات اسلامی در افق۱۴۰۰ و برنامه های فرهنگی استان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در افق 1400 برنامه های متفاوتی در سه حوزه مهم فرهنگی دارد گفت: سیدالشهدا علیه السلام و خانواده و فضای مجازی 3 حوزه اصلی و مهم سازمان در سال پیش رو خواهد بود.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: مسئله تبیین مکتب عاشورا، معقوله خانواده و فضای مجازی موضوعات مهمی است که مقام معظم رهبری (مدظله عالی) در بیانات خود مکرر به آن اشاره کرده اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به مسئله فضای مجازی اظهار داشت: امروزه فضای مجازی به مسئله یک و اصلی جامعه شده است. دشمن با استفاده از این ابزار دست بر اعتقادات و فرهنگ دینی و انقلابی ما برده و سعی در تغییر نگاه جوانان به دین دارند.

وی با بیان اینکه جوانان مهمترین هدف دشمن در جنگ مجازی هستند افزود: ما به عنوان نهاد های دینی و انقلابی موظفیم که جوانان نسبت به خطرات فضای مجازی آگاه و سواد استفاده درست و سازنده را به آن ها بیاموزیم.

در ادامه هر یک از اعضاء حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص فعالیت ها و سیاست های کلان سازمان در افق 1400 کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا