اخباراخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار حوزه مدیرکلبرگزیده هاعناوین ویژه

طرح شهید سلیمانی رزمایش جریان های مردمی در مواجهه با کرونا است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بابیان اینکه طرح شهید سردار سلیمانی رزمایش جریان های مردمی در مواجهه با کرونا است، گفت: طرح شهید سلیمانی در همه نقاط استان زنجان در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام سعید احمدی با بیان اینکه با همکاری جبهه مردمی انقلاب اسلامی، مساجد و بسیج و هیئات مذهبی و مجموعه‌های مردمی برنامه‌های خوبی در راستای عملیات شهید قاسم سلیمانی در استان زنجان در حال اجراست، گفت: قرار است این طرح در سه محور معیشت، سلامت و معنویت عملیاتی شده است.

وی افزود: اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز همراه با مجموعه مردمی، هیئات مذهبی، مساجد و ائمه جماعات و نیز روحانیونی که در نقاط مختلف استان در روستاها مستقر هستند، در این سه محور مشغول فعالیت است

احمدی با اشاره به اینکه در حوزه معیشت، شاهد تحقق کمک‌های مومنانه بودیم، تصریح کرد: در همین راستا روحانیون مستقر در نقاط مختلف استان با همکاری مردم و برخی از ارگان‌ها و حضور جدی بسیج، در حوزه بسته‌های معیشتی فعالیت‌های خوب و شاخصی داشته و دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: هیئات مذهبی در حوزه معیشت و کمک‌های مومنانه و تهیه لوازم مورد نیاز دانش آموزان کم برخوردار قدم های خوبی برداشتند.

وی با یادآوری اینکه در بحث معنویت که یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری نیز در طول چند ماه به شمار می‌رود، برنامه‌ریزی‌های خوبی در قالب این طرح انجام شده است، اظهار کرد: بحث پویش‌های مختلف، دعای هفتم صحیفه، دعای فرج و ختم قرآن و نیز تولید کلیپ‌هایی با سخنرانی برخی از بزرگان دین و اساتید اخلاق در شبکه‌های اجتماعی و مجازی از جمله اقدامات صورت گرفته در این بخش بوده است.

احمدی با بیان اینکه در بحث سلامت نیز مساجد آمادگی خود را برای غربالگری محله محور اعلام کرده‌اند تا اگر بنا باشد در محله‌ها بحث غربالگری محله‌محور انجام شود، این موضوع تحقق یابد، افزود: همچنین برنامه‌هایی برای روز پرستار و تقدیر از کادر درمانی استان در روز میلاد حضرت زینب (س) تدارک دیده شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی ذره کوچکی از نیازمندی‌های محرومین و آسیب دیدگان کرونا را برطرف کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن