اخباراخبار اعزام و استقراراخبار حوزه مدیرکلبرگزیده هاعناوین ویژه

مدیریت مسجد، مدیریت نبوی است

جانشین قرارگاه تحول اجتماعی و مسئول طرح امام محله سازمان تبلیغات اسلامی: باید توجه داشت که مدیریت مسجد، مدیریت نبوی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت اسلام رضا غلامی جانشین قرارگاه تحول اجتماعی و مسئول طرح امام محله سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز در جلسه مدیران ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های استان زنجان گفت: پیامبر گرامی اسلام نگاه ویژه به مسجد داشت. آن حضرت مسجد را محل رجوع، حل مسائل، معنویت و کادر سازی کرده بودند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری (مدظله عالی) بارها در سخنان خود از مسجد به عنوان “سنگر انسان ساز”یاد کرده اند و این نشان از اهمیت موضوع مسجد دارد.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به نقش روئسای ادارت تبلیغات اسلامی در آبادانی مساجد محلات افزود: انتظار میرود روئسای محترم ادارات فارق از بعد اداری و سازمانی به وظیفه ذاتی و طلبگی خود در قبال مسجد عمل کنند.

جانشین قرارگاه تحول اجتماعی و مسئول طرح امام محله سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه مسئله مسجد باید مسئله اول مدیر شهرستان باشد اظهار داشت: به منظور تسهیل در امور برای هر استان راهیار مشخص تایید شده که وظیفه آن پیگیری امور مربوط به مساجد محلات و تسهیل در انجام امور است.

وی با اشاره برگزاری دوره آموزشی ویژه شبکه امامان محله بیان داشت: آموزش های خوبی در استان زنجان برای امامان محله انجام شده است و یکی از استان های پیشرو در این حوزه به شمار میرود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن