سازمان مرکزیکزارش خبری

تعامل اداره کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان زنجان رضایت بخش است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،محمد روح الامینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز در جریان سفر یک روزه خود به استان زنجان بعد از دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندار و نماینده ولی فقیه در استان زنجان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن تاکید بر تعاملات دو نهاد فرهنگی و دینی اوقاف و تبلیغات اسلامی گفت: تعامل سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در لایه کشوری و استانی تعاملی سازنده خواهد بود.

روح الامینی ادامه داد: مهندسی مقام معظم رهبری در انتصاب حجت الاسلام خاموشی رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان رئیس اوقاف و امور خیریه و انتصاب حجت الاسلام محمد قمی به سمت رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی یک انتخاب هوشمندانه و حکیمانه بود که در همان ابتدای راه شاهد خیرات و برکات بسیاری بود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان و اوقاف این استان هر دو ظرفیت ها و پتانسیل هایی دارند که میتوانند با همکاری بیشتر اتفاقات خوبی را در این استان علوی و حسینی رقم بزنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز با ابراز رضایت از حضور حجت الاسلام سعید احمدی در راس اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان بیان داشت: ما تمام ظرفیت های اداره اوقاف را در جهت اعتلای فرهنگ دینی بکار میگیریم و بر این باوریم که اداره کل تبلیغات اسلامی با توجه به ارتباط گستره با بدنه مردمی میتواند خیریه های مردمی را در زمینه فرهنگ و دین به کار گیرد.

وی ادامه داد: ما آمادگی تعامل بیشتر در حوزه اعزام، قرآن، اوقات فراقت و مساجد را با اداره کل تبلیغات اسلامی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا