اخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابخط حزب اللهروابط عمومیگام دوم انقلابمعرفی مراسمات و برنامه های مردمی

تشکیل ستاد استانی مهرواره محله همدل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ؛ بهزاد طارمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تشکیل ستاد استانی مهرواره محله همدل خبر داد .

بهزاد طارمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در نشست رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های استان ضمن تبریک نیمه شعبان گفت : به مناسبت نیمه شعبان پویش محله همدل در پایگاههای اجتماعی زنجان در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود : به مناسبت نیمه شعبان جشن های محله همدل در سطح استان و زنجان در پایگاههای اجتماعی به مدت دو روز با محوریت مناطق حاشیه نشین برگزار می شود . همچنین در تمامی محل های استقرار روحانیون مستقر ، جشن های نیمه شعبان با حضور مردم برگزار می شود .

آقای طارمی در ادامه به تشکیل ستاد استانی محواره محله همدل اشاره کرد و گفت : این ستاد به منظور برنام ریزی جهت آماده سازی و هماهنگی با سایر ارگانها برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان در سطح استان تشکیل شده است .

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری جشن محله در محلات گفت : هدف از برگزاری جشن محله ، حضور میدانی مردم بوده و این که هر جا مردم حضور داشتند کارها و فعالیت های صورت گرفته به نحو احسن انجام گرفته است.

بهزاد طارمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در پایان افزود : پویش مهرواره محله همدل برای ماه های رجب و شعبان و رمضان شکل گرفته است و در حال حاضر در بخش دوم مهرواره همدل یعنی ماه شعبان هستیم و پس از پایان این ماه و ورود به ماه مبارک رمضان بخش سوم پویش مهرواره همدل آغاز خواهد شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا