اخبار نماز جمعه

انتخابات مظهر اقتدار کشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نقل از مهر زنجان،حجت‌الاسلام علی موسوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر ابهر خمیرمایه تقوا را دو اصل اعلام و اظهار کرد: یاد خدا یعنی توجه به مراقبت دائمی اللَّه و حضور او در همه جا و همه حال و توجه به دادگاه عدل خداوند یعنی توجه به دو اصل مبدأ و معاد از دیگر شاخصه‌های تقوا هستند.

وی به انتشار وصیت‌نامه شهید سلیمانی اشاره و بر ضرورت توجه به این وصیت‌نامه تاکید کرد و افزود: این وصیت‌نامه باید برای مردم تبیین شود.

موسوی به برگزاری انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شــورای اسلامی میعادگاه دیگری برای حضور مردم در صحنه سیاسی اجتماعی کشور و نمایش اقتدار ملت ایران است و امروز دوست و دشمن چشمشان به انتخابات ایران است.

امام جمعه قیدار تاکید کرد:  آنچه ســایه جنگ را، در طول این سال‌ها از سر این کشــور رفع کرده، حضور مردم است و مهمترین مظهر این حضور، انتخابات محسوب می‌شود.

موسوی ادامه داد: امروز شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح در حقیقت تجدید بیعت با انقلاب، بیعت با امام و تجدید میثاق با شهدا و بیعت با خدا و رسول خداست (ص) است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن