اخبار نماز جمعه

انتقام ایران از آمریکا راهبردی و هوشمندانه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،امام جمعه سلطانیه در خطبه‌های نماز جمعه سلطانیه با دعوت به تقوای الهی به فضائل و مقام حضرت زهرا(س) در قیامت پرداخت و اظهار کرد: حضرت زهرا(س) همه محبان و دوستداران خود را در قیامت شفاعت می‌کند.

حجت الاسلام سید عمران حسینی نسب با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موشکباران پایگاه تروریستی عین الاسد، افزود: انتقام محدود به پاسخ نظامی نبود بلکه یک انتقام راهبردی و هوشمندانه است.

وی به درس‌ها و عبرت‌های پاسخ مقتدرانه ایران اشاره کرد و افزود: دشمن مثل سگ است که اگر عقب نشینی کنی جلو می‌آید و اما اگر به او حمله کنی فرار می‌کند و به غلط کردن افتادن ترامپ و دعوت به صلح نتیجه انتقام مقتدرانه بود.

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه آنچه سایه جنگ را از سر کشور برداشته، مقاومت فعال است و نه انفعال و عقب نشینی و مذاکره، تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع و بدرقه سردار حاج قاسم سلیمانی رفراندوم ممنوعیت مذاکره با آمریکا بود.

وی به تبیین و توصیف پایگاه تروریستی عین الاسد پرداخت و با بیان اینکه عین الاسد مرکز فرماندهی و مجهزترین پایگاه آمریکا و دارای فرودگاه نظامی، بیمارستان، سینما و رستوران بود که در طول هفت سال توسط صدام ساخته شده و از سال ۸۲ در اشغال آمریکاست و تا شب موشکباران نیز در اختیار آمریکا بوده، گفت: موشک‌های قیام و فاتح عین الاسد یعنی چشم شیر را کور کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا