اخبار نماز جمعه

قوه قضائیه باید با شجاعت، مبارزه با مفسدان اقتصادی را ادامه دهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،حجت‌الاسلام علی زاهدی‌پور ظهر روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه ماهنشان با دعوت به تقوای الهی و ضمن گرامیداشت میلاد امام حسن عسگری اظهار داشت: اقدامات امام حسن عسکری (ع): نتیجه بخش حضور 250 ساله اهل بیت (ع) در جامعه بوده است.

خطیب نماز جمعه ماهنشان به دیدار رهبر معظم انقلاب با بسیجیان اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات روشنی راهگشای مسائل مختلف بودند.

وی با تاکید بر اینکه مأموریت‌های مهمی که رهبر معظم انقلاب به بسیج دادند، نشان از ظرفیت بالای بسیج دارد، افزود: بسیج باید با حضور وحدت بخش در محلات و مساجد و با استفاده از تجارب به روز شده کمیته‌های انقلاب اسلامی، انتظار راهگشای فرمانده معظم کل قوا را که موجب پیشگیری از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی است، برآورده سازد.

 زاهدی‌پور ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان فرمودند: در فتنه اخیر ملت بار دیگر عظمت خود را نشان داد و توطئه خطرناکی را نابود کرد.

امام جمعه ماهنشان با اشاره به مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم و مطالبات آنها از مسؤولان تصریح کرد: مسؤولان باید قدردان مردم باشند و تبعات افزایش قیمت بنزین را در زندگی مردم به حداقل برسانند.

وی به پرداخت یارانه معیشتی توسط دولت به مردم اشاره کرد و گفت: برخی از مردم که خود را مشمول این طرح می‌دانند یارانه دریافت نکردند و سامانه اعلام شده به بسیاری از پیام‌ها جوابگو نیست، این متناسب با قدردانی از مردم نیست. 

 زاهدی‌پور با اشاره به مبارزه جدی قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی و اجتماعی تاکید کرد: قوه قضائیه باید توجه کند که فلسفه مهم اغتشاشات تحت‌الشعاع قرار دادن مبارزه با فساد است؛ لذا قوه قضائیه باید با شجاعت تمام مبارزه با مفسدان اقتصادی را سرلوحه کار خود قرار دهد. 

امام جمعه ماهنشان ادامه داد: بسیار شرم‌آور است که برخی‌ها محکومان مفسد آلوده را مظلوم جلوه داده و مظلومیت خیالی جرثومه‌های فساد را به مظلومیت انبیاء تشبیه می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا