اخبار نماز جمعهگام دوم انقلاب

مجلس یازدهم باید در تراز انقلاب و بیانیه گام دوم شکل بگیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان و به نقل از دفتر امام جمعه قیدار، حجت‌الاسلام علی موسوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر قیدار به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در چهلمین سال رویش شجره طیبه بسیج، حسینیه امام خمینی(ره)، میعادگاه عاشقان ولایت و جلوه زیبای تجدید بیعت بسیجیان دلاور با رهبر بسیجیان بود.

امام جمعه قیدار افزود: فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در این دیدار مثل همیشه، دارای نکته‌های ناب، راهبردها و راهکارهای راهگشا بود.  

موسوی با تاکید بر نقش مهم فضای مجازی، فضایی که دشمن بر آن مسلط است و باور و اراده مردم ایران و جوان ایرانی را هدف جنگ نرم خود قرار داده است، افزود: راه مقابله درست با این فضا در کوتاه‌مدت، مقابله و محدودسازی آن است و در بلندمدت، تقویت شبکه ملی اطلاعات است که از مطالبات جدی چندین ساله مقام معظم رهبری است که متأسفانه مسئولین در این زمینه کوتاهی کرده‌اند.

وی به انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در آستانه آغاز مراحل اجرایی انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی هستیم که این انتخابات چند ویژگی خاص دارد که باید مدنظر مسئولان و مردم قرار گیرد.

امام جمعه قیدار با بیان اینکه انتخابات امسال به نوعی، جشن چهل سالگی انتخابات مجلس است، افزود: این انتخابات، نخستین انتخابات پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است، که مشارکت فعال مردم، پیام‌های زیادی را برای جهانیان خواهد داشت.

موسوی  با تاکید بر اینکه شرایط فعلی خیلی حساس است و همه نقشه‌ها، توطئه‌ها و تشدید فشار حداکثری روانی، رسانه‌ای، اقتصادی و سیاسی دشمنان در این راستا است، ادامه داد: دشمن می‌خواهد که مردم را رو در روی حاکمیت قرار دهد که به مراتب سخت‌تر از شرایطی مانند بمباران و موشک باران سال ۶۶ توسط رژیم صدام است.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت مجلس دهم که آن‌چنان که باید و شاید انتظارات مردمی را برآورده نکرد، گفت: در مجلس آینده، تمام تلاش‌ها؛ باید به سمت و سوی حاکمیت یک مجلس انقلابی باشد چرا که این مجلس، حکم سنگ بنای اول در گام دوم و چله دوم را دارد و از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و باید در تراز بیانیه گام دوم باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا