اخبار نماز جمعه

انتخابات پرشور نمایان‌گر قدرت نرم نظام در برابر تهدیدهای دشمن است

امام جمعه ابهر:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نقل از مهر زنجان،حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با سفارش خود و دیگر نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اقدام به تشریح بخشی از نامه ۳۱ نهج البلاغه به امام حسن مجتبی (ع) که نصیحت و اندرز در رابطه با میانه روی و فواید آن است، کرد.

وی با تاکید بر اینکه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ همه جا حرف حاج قاسم بود، افزود: اگر حاج قاسم سال گذشته فقط در راهپیمایی تهران حضور داشت، اما امسال سلیمانی در همه راهپیمایی‌ها حضور داشت و انگار حاج قاسم تکثیر شده بود.

امام جمعه ابهر در ادامه با اشاره به پیش رو بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: انتخابات پرشور و گسترده نمایان‌گر قدرت نرم اجتماعی نظام در برابر تهدیدهای مختلف دشمن و قدرت است.

رحیمی با تاکید بر مسئولیت‌پذیری مسئولان در قبال مردم، افزود: مردم با مشارکت خود در امور از جمله حضور در صحنه که امنیت‌بخش هم هست به وظیفه خود عمل کردند و اکنون شکر عملی نعمت این حضور امنیت بخش و دشمن شکن و پیش برنده، مسئولیت‌پذیری بیشتر مسئولان و دولتمردان است و دیگر بهانه‌ای برای فرافکنی و حاشیه سازی‌های فرصت سوز نیست.

وی ادامه داد: مدیران ارشد کشور باید فرصت باقیمانده خدمت خود را غنیمت بشمارند و از لحظه لحظه آن در خدمت عاشقانه به بی‌نظیرترین مردم تاریخ غفلت نکنند. چرا که کوتاهی در خدمت بی‌منت به این مردم تاریخ ساز پشیمانی و بدنامی و خسران دنیا و آخرت را در پی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال