اخبار حوزه مدیرکلاخبار معاونت اداری و مالیاخبار معاونت فرهنگیعناوین ویژه

به مناسبت هفته وقف صورت گرفت : دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به مناسبت هفته وقف مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد .
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و هیئت همراه در اداره کل اوقاف و امورخیریه گفت : تمام ظرفیت های اداره اوقاف را در جهت اعتلای فرهنگ دینی بکار میگیریم و بر این باوریم که اداره کل تبلیغات اسلامی با توجه به ارتباط گستره با بدنه مردمی میتواند خیریه های مردمی را در زمینه فرهنگ و دین به کار گیرد. تعامل سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه در لایه استانی تعاملی سازنده خواهد بود.

آقای کرمی در ادامه صحبتها افزود : اداره کل اوقاف این آمادگی را دارد که تمام توان این مجموعه در امور فرهنگی و قرآنی را به کمک سازمان تبلیغات بیاورد و در اهداف بلندی که سازمان مد نظر دارد، همکاری لازم را داشته باشد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام احمدی ضمن تبریک هفته ی وقف به مدیر و کارکنان اداره اوقاف و امورخیریه ضمن تشکر از همکاری مدیر کل اوقاف با اداره کل تبلیغات اسلامی استان در راستای فعالیتهای فرهنگی و قرآنی و مذهبی هماهنگی و هم افق بودن سازمان تبلیغات اسلامی با اوقاف و امور خیریه را از نقاط مثبت و عامل پیشرفت فعالیت‌های فرهنگی در جامعه عنوان کرد.
آقای احمدی در ادامه افزود : همکاری فی‌ مابین اوقاف و امور خیریه با سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه توسعه شبکه تبلیغی از عوامل مؤثر در پیشبرد اهداف سازمانی برشمرد و تاکید کردند که این همکاری و تعامل باید بیش از بیش ادامه پیدا کند .
در پایان این دیدار حجت الاسلام احمدی از تلاشهای و زحمتهای مدیر کل اوقاف تقدیر به عمل آوردند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا