اخبار حوزه مدیرکلاخبار معاونت اداری و مالیاخبار معاونت فرهنگیبدون دسته بندیروابط عمومیعناوین ویژه

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
«الَّذینَ آمَنُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیطانِ إِنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفاً»

با گذشت بیشتر از چهار دهه از اقدام حکیمانه و راهبردی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز جهانی قدس و در حقیقت ارائه دکترین نجات فلسطین از چنگال رژیم غاصب صهیونیسم،به حول قوه الهی ملت عزیز فلسطین و محور همیشه پیروز مقاومت و انتفاضه قدس با فائق آمدن بر زنجیره ای از فتنه ها و توطئه های سازش که در صدد نابودی اساس و موجودیت و هویت فلسطین از سرزمین های اشغالی توسط غاصبین صهیونیسم بوده است،قدرتمندتر از هر مقطع تاریخی و تکیه بر توانمندی های بومی به مقاومت و پایداری شگفت انگیز خود ادامه داده و رژیم تا بن دندان مسلح و سفاک و جنایتکار صهیونیستی را در سراشیبی افول و انقراض قرار داده اند.

طراحی هوشمندانه و خردمندانه این یوم الله در واقع هویت سازی برای نشان دادن وحدت و اراده آحاد مسلمین در حل مسئله فلسطین و بعنوان اولویت اول مسلمانان و یک تصمیم راهبردی در ثبت و جهانی سازی آزادی قدس شریف است.

همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان با جهاد تبیین در خصوص جنایات ضد بشری رژیم کودک کش و تشریح جنایات آنان برای نسل ها وظیفه دارند جلوی عادی سازی روابط اسرائیل غاصب با برخی حکام خائن منطقه را بگیرند».

اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهدای انتفاضه و گرامیداشت یاد و نام و مکتب سردار دلها سید شهدای مقاومت حاج قاسم عزیز بر تداوم راه شهدای مقاومت تاکید نموده و به تبعیت از پرچمدار گفتمان مقاومت ضد استکباری حضرت امام خامنه ای عزیز خواهان استقرار یک حاکمیت تمام عیار فلسطینی برارض مقدس بوده و همگام با ملت قهرمان ایران نام و یاد فلسطین را در دل زنده نگه داشته و در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال