اخبار حوزه مدیرکلاطلاعیه ها و بیانیه هابرگزیده ها
موضوعات داغ

بیانیه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در محکومیت مواضع رئیس جمهوری فرانسه علیه اسلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان طی بیانیه ای حمایت بیشرمانه رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت پیامبر گرامی اسلامی را محکوم کرد در این بیانیه آمده است: سخنان هتاکانه و جاهلانه رئیس جمهور فرانسه و اصرار این مقام فرانسوی بر ادامه اهانت و حرمت شکنی علیه ساحت منور و مکرم پیامبر اعظم ( صلی الله علیه وآله) بار دیگر اوج نابخردی و عقب ماندگی مدعیان عقلانیت و اندیشه را آشکار  کرد. قطعاً این‌گونه اقدامات برای ایجاد عصبانیت میان مسلمانان و پیروان ادیان الهی و تخریب چهره نورانی آخرین فرستاده خدا است اما این جسارت ها  گرد و غباری بیش نیست و بر نورانیت جاودان آن حضرت اثری نخواهد داشت و بر خلاف باور منتشرکنندگان آن، موجبات بیداری و وحدت بیشتر جوامع انسانی و اسلامی شده و چیزی از ارزشهای سراج منیر نمی‌تواند بکاهد.
مردم شهید پرور و اهل بیتی استان زنجان همراه با مسلمانان جهان اقدام شنیع سران کشور فرانسه و سخنان نخست وزیر آن کشور را شدیدا محکوم می‌کند و انزجار خویش را از اهداف و انگیزه های شوم مستکبران و دین ستیزان عالم در تفرقه افکنی، قداست زدائی و فتنه انگیزی در میان امت های اسلامی ابراز می دارد.
این توهین آشکار و بی‌شرمانه به ساحت مقدس پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و دین مبین اسلام در حالی است که اسلام دین آزادی، برابری و برادری است و ارمغان اسلام برای مردم جهان اعم از مسلمان و غیر مسلمان همواره آزادی و امنیت بوده است و دین مبین اسلام هرگونه توهین به مقدسات دیگر ادیان آسمانی را حرام می‌داند.
هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص)، خشونت علیه اعتقاد مسلمانان است؛ حضرت محمد(ص) پیامبر الهی و رهبر بیش از یک میلیارد مسلمان و اولین شخصیت جهان اسلام است.
سیاستمداران فرانسه با طرح آزادی ‏بیان و توهین به مقدسات اسلام به دنبال این هستند که احساسات دینی و معنوی نسل‌های جوان در دنیا را خاموش کنند. ‏

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن