اخبار حوزه مدیرکلاخبار معاونت اداری و مالیاخبار معاونت فرهنگیعناوین ویژه

دیدار سرپرست اداره کل زندانهای استان با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان سرپرست اداره زندانهای استان در جهت ارتقای سطح همکاری و استفاده از ظرفیت های بالقوه اداره کل تبلیغات اسلامی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی دیدار کرد .
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام احمدی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ضمن تشکر از تعامل و همکاری دوجانبه اداره کل زندانهای استان ، آمادگی خود را جهت توسعه فعالیت های تبلیغی و آموزشی قرآن و محافل انس با کلام ا… وحی، اعزام سخنران و برگزاری کارگاه ها وکلاس های آموزشی برای زندانیان و خانوده های آنان اعلام کرد.
آقای احمدی در ادامه این جلسه افزود : باید یک کارگروه تخصصی درباره مسائل زندانیان و خانواده های آنان تشکیل شود تا مسائل و مشکلات مختلف در آن بررسی گردد و برای برطرف نمودن این مشکلات اقدامات لازم صورت گیرد .

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام حسین بنیادی سرپرست اداره کل زندانهای استان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فعالیتهای اداره کل تبلیغات اسلامی و به منظور بررسی وتبادل نظر در خصوص ارتقای سطح همکاری فی ما بین از توجه و عنایت ویژه مدیر کل و مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی قدردانی نموده و خواستار برگزاری نشست های تخصصی، حضور قاری و حافظان قرآن جهت آموزش های تخصصی قرآن، اعزام مبلغین و سخنرانان در فعالیت های ملی و مذهبی در زندانها و کانون اصلاح و تربیت استان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا