اخبار حوزه مدیرکلمصاحبه و گفتگو

شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گامی رو به جلو در تحقق کارکرد اصلی مساجد استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،حجت الاسلام سعید احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان صبح امروز در گفت و گو با روابط عمومی این اداره گفت: شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گامی رو به جلو در تحقق کارکرد اصلی مساجد استان است.

وی با تاکید بر نگاه تخصصی در حوزه مسجد از سوی شورا افزود: میتوان با اجتناب از نگاه اداری و توجه بر کار کارشناسی شده و تخصصی در حوزه مسجد شاهد احیای کارکرد های اصلی مسجاد استان بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: در صدر اسلام مساجد محل رجوع و حل و فصل مشکلات مردم بود. این موضوع میتواند چشم انداز و هدف نهایی شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان باشد. یعنی هر موضوعی که در جلسات شورا مورد گفت و گو قرار میگیرد بر این اصل که چگونه میتوان مسجد را محل رجوع و حل مشکلات مردم قرار داد پیش برویم.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به نقش کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن گفت: شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری با استفاده از ظرفیت های کانون ها تهاجمات فرهنگی هر منطقه را شناسایی و با استفاده از همان ظرفیت ها خنثی کند.

وی با بیان لزوم تعامل شورا با سایر نهاد های علمی و فرهنگی افزود: برای طراحی طرح ها و برنامه های مسجد باید هوشیارانه وارد عمل شد به همین منظور لازم است ارتباط سازنده ای با نهاد های علمی و فرهنگی برقرار کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال