اخبار حوزه مدیرکلاخبار معاونت اداری و مالیاخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیعناوین ویژهگام دوم انقلاب

مکتب حاج قاسم سلیمانی امتداد اجتماعی و سیاسی مکتب امام راحل است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار طهماسبی جانشین سپاه انصار المهدی (عج) زنجان در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار گردید .

در ابتدای مراسم حجت الاسلام احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ضمن خیر مقدم و عرض خوش آمد گویی و همچنین عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی  و نهم  دی ماه روز بصیرت ، تلاقی این سه مناسبت بزرگ در کنار یکدیگر و اولین مسئله ای که در این سه مناسبت خودنمایی میکند دفاع از حریم ولایت و رهبری است. حریم ولایت ورهبری حریم امن مردم و جامعه است. حضرت فاطمه زهرا به عنوان اولین مدافع حریم ولایت و سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان مدافع  حرم و حریم ولایت فقیه و رهبری و همچنین مردم در روز نهم دی ماه به عنوان مدافعان حریم ولایت و کشور در مقابل فتنه گران ایستادند . اینها نشأت گرفته از تربیت ناب مکتب اسلام است . مکتبی که سربازی چون حاج قاسم را تعلیم و تربیت کرد.

آقای احمدی در ادامه افزود: مکتب ناب اسلام شخصیتی چون حاج قاسم را که تشنه حفظ حریم ولایت بودند را تربیت کرد و همان گونه مقام معظم رهبری فرمودند ظرفیت انقلاب اسلامی و توان انقلاب اسلامی را به تمام دنیا نشان داد و از این روح با عظمت حاج قاسم وشهدا که طبق آیه محکم قرآنی ((ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء)) شهدا نمرداه اند و در میان شما هستند. ما باید از ظرفیت عظیم حاج قاسم در تببین مبانی انقلاب و در تبیین مکتب حاج قاسم سلیمانی که به نوعی همان امتداد اجتماعی و سیاسی مکتب امام راحل است و انسانی است که در مکتب امام تربیت یافت و با این تربیت ناب به  تمام مکاتب شرقی و غربی  مبانی و روشهای آنان خط بطلان کشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا