اخبار حوزه مدیرکلاخبار معاونت اداری و مالیاخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیعناوین ویژهگام دوم انقلاب

مکتب سلیمانی نیاز امروز جامعه ما

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار طهماسبی جانشین سپاه انصار المهدی (عج) زنجان در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار گردید .
دراین مراسم سردار طهماسبی جانشین سپاه انصار المهدی (عج) زنجان با عرض تسلیت ایام فاطمیه (س) و دومین سالگرد شهادت سردار جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی و همچنین نهم دی ماه روز بصیرت پیوند امت با امام و نیز تشکر از مدیر کل محترم اداره کل تبلیغات اسلامی استان بابت تلاش بی وقفه ایشان و همکاران محترمشان در امر تبلیغ و ترویج دین در جامعه ، مکتب سلیمانی را نیاز امروز جامعه ما دانست و حاج قاسم یک متفکر در حوزه دفاع از میهن اسلامی و حوزه مقاومت بود . مکتب سلیمانی برگرفته از مکتب اسلام و مکتب انقلاب اسلامی است که تأکید روز افزون ما بر این مکتب ، الگوگیری از رفتار و کارها و خدمات ایشان است و همان گونه مقام معظم رهبری فرمودند ما باید از حاج قاسم سلیمانی به عنوان مکتب استفاده کنیم .


جانشین سپاه انصار المهدی (عج) در ادامه افزود : ولایت پذیری حاج قاسم ، ارتباط دلی که با فرمانده کل قوا داشت بی نظیر بود. نوع رفتار حاج قاسم با مردم به گونه ای بود که مردم عاشق سردار دلها بودند ، به عنوان یک تفکر هیچ چیزی برای خود نخواست و هر چه بود و هر چه انجام داد در راه اسلام و مردم بود و مردم پس از شنیدن شهادت سردار دلها آن تشییع بزرگ را انجام دادند. عملگرایی حاج قاسم مسئله ای کم نظیری بود که هیچ وقت ایشان از کارها و فعالیتهای خودشان عدول نکردند . ایشان میتوانستند مسئولیتهای دیگری را بر عهده بگیرند اما ایشان در کوهها و دشتها و جاهای مختلف به دنبال شهادت بود. برای امنیت شرق و غرب کشور زحمات بسیاری را انجام داد.

آقای طهماسبی اظهار کرد : دشمن شناسی حاج قاسم سلیمانی از ویژگیهای بارز این شهید بود و تشخیص به موقع شناخت در حوزه های مختلف دشمن علی الخصوص در محور مقاومت نقش های ویژه ای  ایفا کردند و از همه مهتر الهام بخش وحدت وانسجام ملی بودند ودر سخنرانی های خود به جذب حداکثری مردم تأکید می کردند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا