اخبار حوزه مدیرکلعناوین ویژه

از تجمع بزرگ فاطمی تا تبیین دستاوردهای انقلاب در بستر فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،حجت الاسلام سعید احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تشریح اقدامات انجام شده در کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان زنجان گفت: به منظور برگزاری برنامه های گرامیداشت دهه فجر در مساجد، جلسات متعددی با ارکان مساجد برگزار شده است.

حجت‌الاسلام سعید احمدی از برگزاری برنامه های گرامیداشت این دهه در مساجد خبر داد و گفت: دهه فجر امسال با ایام فاطمیه و چهلم شهادت سردار سلیمانی مقارن شده است از اینرو تلاش می شود برنامه ها با محوریت تعمیق فرهنگ فاطمی انجام شود.

وی به اعزام مبلغان دینی به مناطق مختلف استان هم اشاره کرد و گفت: اعزام مبلغان با هدف، گسترش معارف دینی و پاسخگویی به شبهات مردم انجام می شود.

این مقام مسئول به اجرای برنامه های گرامیداشت دهه فجر در مدارس استان زنجان هم اشاره کرد و گفت: زنگ فاطمی در این مدارس به صدا درمی آید.

حجت الاسلام احمدی همچنین از اجتماع بزرگ فاطمی در استان خبر داد و گفت: برنامه های این ایام با محوریت مقاومت فاطمی و تشریح پیام فاطمه مرضیه(س) اجرا خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به برگزاری جلسات با هیات های مذهبی هم اشاره کرد و گفت: مراسم عزاداری در مساجد و هیات های مذهبی در ایام فاطمیه اجرا می شود.

وی یکی دیگر اولویت های سازمان را تبیین دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی عنوان کرد و افزود: به همین منظور بسته های فرهنگی برای فضای مجازی تهیه و در اختیار جوانان قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا