اخبار اداره ابهراخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار شهرستان هاعناوین ویژهکزارش خبری

55 مسجد فعال ابهر در مشکلات محله بسیج خواهند شد.

حجت الاسلام بهبودی درباره عملیات “مهرواره اوج” نیز گفت: “مهرواره اوج” با محوریت مساجد در راستای توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر احیای سنت حسنه مواسات و همدلی و لبیک به فرمان رهبری، در این شهرستان آغاز شده است که بیش از 55 مسجد فعال ابهر در قالب این طرح برای حل مشکلات محله بسیج خواهند شد.
وی صبح امروز در گفت و با روابط عمومی اظهار کرد: مهرواره اوج استمرار سنت حسنه کمک‌های مواسات و همدلی به نیازمندان است و ثبت نام روحانیون از 3 شهریور در شهرستان ابهر آغاز شده و تا 12 آبان نیز ادامه دارد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر استمرار مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان طرح مهرواره اوج را در سطح کشور آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری مهرواره اوج ارتقای خدمت‌رسانی مساجد با رویکرد حل مشکلات محلات است، ادامه داد: جلب مشارکت مردم، شناسایی امامان جماعت فعال و در نهایت کمک به حل مشکلات محلات از آثار مثبت این مهرواره خواهد بود.
حجت الاسلام بهبودی اضافه کرد: در اجرای مهرواره اوج روحانیون و امامان جماعت مساجد شهرستان مسائل و مشکلات محلات خود را رصد کرده و با جذب خیرین و افراد توانمند نسبت به کمک رسانی به نیازمندان محلات اقدام می‌کنند.
وی ادامه داد: در این طرح ، مساجد مرکز کمک و همیاری مردم می شوند و با توجه به نقش مهم ائمه جماعت در مساجد، این افراد به عنوان محور طرح در خدمت رسانی به مردم نقش آفرینی خواهند کرد .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر از ائمه چماعات محترم خواست تا با تولید کلیپ یک دقیقه ای از فعالیت های خود در مسجد در گام اول این مهرواره با عنوان “لبیک” شرکت کنند که تاکنون نیز عده زیادی از ائمه محترم جماعات این کلیپ را تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا