اخبار اداره خدابندهاخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار شهرستان ها

برگزاری یادواره ۴۵۰شهید شهرستان خدابنده با حضور سردار نقدی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلام استان زنجان یادواره ۴۵۰شهید شهرستان خدابنده با حضور سردار نقدی مسئول محترم هماهنگ کننده سپاه و مسئولان استان زنجان و شهرستان و خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم خدابنده در فرهنگسرای شهر قیدار برگزار شد .

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره‌ی ۴۵۰ شهید شهرستان خدابنده با بیان این که منطق شهدای ما کاملاً متفاوت با منطق پادشاهان ظالم بود، گفت: منطق این زورگویان آن است که هر چقدر زور دارید زور بگویید، اگر ندارید تسلیم شوید.
سردار نقدی با بیان این که زیباترین صحنه‌های عالم در دفاع مقدس اتفاق افتاده است، گفت: دشمنان می‌خواهند فرهنگ ایثار و شهادت را از جوانان ما بگیرند.
وی با اشاره به این که شهیدان حقیقت عالم را دریافته و متوجه شدند که تمام دارایی‌های این دنیا فانی  و زندگی حقیقی در دنیای دیگر پیش روست، گفت:شهدا به همین دلیل به راحتی تمام دارایی‌های خود را تقدیم کرده و شهد شهادت نوشیدند.
سردار نقدی با اشاره به اینکه وقتی از هر۱۰ جوان خدابنده‌ای در زمان هشت سال دفاع مقدس یک نفر شهید یا جانباز شده است، گفت: این موضوع اتفاقی نیست و عیار شور و عشق در بین جوانان است.

همچنین با حضور سردار نقدی دو اِلِمان شهدای شهر‌های کرسف و قیدار به بهربرداری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا