اخبار اداره خدابندهاخبار شهرستان ها

(هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی)دیدار و نشست صمیمی مبلغین و روحانیون شهرستان خدابنده با امام جمعه شهرستان قیدار نبی(ع)

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده دیدار و نشست صمیمی مبلغین و روحانیون شهرستان خدابنده با امام جمعه شهرستان قیدار نبی(ع)، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی برگزار شد .

در این دیدار ابتدا حجت‌الاسلام خدابنده لو ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مبلغین و امام جمعه محترم، در سخنانی به بحث تبلیغ به مناسبت روز تبلیغ پرداختند و به دو مورد از ضعف های در تبلیغ اشاره کردند ۱) ضعف محتوا و مضمون ۲) تبلیغ فردی و سلیقه‌ای و متشتت
وی در ادامه به تبلیغ گفتمان ساز و جریان ساز از بیانات مقام معظم رهبری پرداختند که تبلیغ باید فضا ایجاد کند و همه به نیازها و اولویت های امروز جامعه بپردازند.
ایشان از قول اساتید تبلیغ گفتند سرگرم کننده سخن گفتن، زیبا و جذاب گفتگو کردن، موجب برطرف شدن ضعف ما در تبلیغ نیست.
اگر مبلغی حرف درست نزد و درست ترین حرف را با اولویت نزند و اتفاقا جذاب صحبت کند، او در واقع خطرش و خطایش بیشتر است از کسی که بلد نیست جذاب صحبت کند اما حرف درست می زند.
حجت‌الاسلام خدابنده لو در پایان سخنانش، اولویت و نیاز امروز جامعه و ریشه‌ای ترین جهاد در میدان جهاد تبیین را امید آفرینی و تزریق امید در جامعه دانستند و امید را ریشه حل مسائل مهم دیگر مانند جمعیت و فرزنداوری دانستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال