اخبار اداره خدابندهاخبار شهرستان ها

همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده با دانشگاه پیام نور خدابنده

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده جلسه هم‌اندیشی حجت‌الاسلام خدابنده لو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده و آقای دکتر کرامت رئیس جدید دانشگاه پیام نور شهرستان خدابنده در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد .

در این جلسه حجت الاسلام خدابنده لو گفت : تبلیغات اسلامی، مبلغ انقلاب و مبانی انقلاب اسلامی است و گسترش و آموزش گفتمان انقلاب اسلامی به نسل‌ جوان از مهم‌ترین اهداف این اداره کل است.

وی همچنین بر ضرورت ارتباط و تعامل بین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده و دانشگاه پیام نور تاکید کرد و گفت : دانشگاه از مهم‌ترین دستگاه‌هایی‌ است که سازمان تبلیغات‌ اسلامی آمادگی همکاری‌ با آن را دارد و برای برگزاری نشست‌های جهاد تبیین، کرسی های آزاداندیشی و برنامه های معرفتی آمادگی لازم را داریم .

همچنین دکتر کرامت ضمن استقبال از همکاری با اداره تبلغیات اسلامی شهرستان گفت : این دانشگاه آمادگی لازم جهت برگزاری برنامه های مشترک در حوزه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و تربیتی را دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال