اخبار اداره خرمدرهاخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار شهرستان هاجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومی

از فعال‌سازی مساجد تا حکمرانی محله‌ای در نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ؛فعالین فرهنگی_اجتماعی شهرستان خرمدره با حضور در مسجد مقدس جمکران از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کردند .

حجت الاسلام ملکی در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز گفت : نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بی‌نظیر است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره گفت : فعال‌سازی مساجد، توسعه عرصه‌های فعالیت امام محله، نقش امامت در محله و حکمرانی محله‌ای ازجمله موضوعاتی است که در این نمایشگاه به آن‌ها پرداخته شده است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه برای مخاطبین جذابیت‌ها و تاثیرات بسیاری دارد، مطرح کرد: در راستای فعالیت‌های اجتماعی که یک امام محله می‌تواند داشته باشد در این نمایشگاه توضیحات خوبی ارائه شده است.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه این نمایشگاه تاثیر بسیاری در گفتمان‌سازی دارد، عنوان کرد: فعال‌سازی مساجد، توسعه عرصه‌های فعالیت امام محله، نقش امامت در محله و حکمرانی محله‌ای ازجمله موضوعاتی است که در این نمایشگاه به آن‌ها پرداخته شده است.

لازم به توضیح است در این بازدید ضمن روایت بخش‌های مختلف نمایشگاه، راهکارهای متنوع جهت اثرگذاری هرچه بیشتر امامان محله و فراهم سازی زمینه برای ایجاد تمدن نوین اسلامی با محوریت مسجد برای بازدیدکنندگان تبیین شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا