اخبار اداره خرمدرهاخبار شهرستان هاجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومی

تشکیل مجمع مداحان نوجوان در شهرستان خرم دره

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره، مجمع عدد مشورتی مداحان نوجوان با هدف شناسایی مداحان نوجوان، جذب و آموزش ذیل کانون مداحان خبر داد.

حجت الاسلام ملکی گفت: یکی از ملزومات بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کادرسازی و تربیت جوانان مومن برای انقلاب اسلامی است که تربیت مادحین توانمند نقش بسزایی در تربیت نسل انقلابی دارد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره گفت: با توجه به ظرفیت های خوب نوگلان و نوجوانان حسینی و زینبی در شهرستان مجمع مشورتی مداحان نوجوان ذیل کانون مداحان تشکیل شد و قرار است با تشکیل جلسات و گعده های ماهانه با حضور مداحان نوجوان و دوره‌های متفاوت آموزشی نسبت به توانمند سازی مادحین نوجوان اقدام ویژه انجام شود.

ملکی گفت: در همین راستا تا کنون سه جلسه با حضور اعضاء برگزار گردیده و قرار است ویژه برنامه نسل حسین با حضور مداحان نوجوان توسط مجمع برنامه ریزی و برگزار گردد.

وی در ادامه با اشاره به استقبال نوجوانان از این طرح گفت: آقایان سید علیرضا حسینی به عنوان مسئول مجمع، یاسین سالاری جانشین، مسعود تیموری دبیر مجمع، محمدحسین اسدی و طاها مقدم مسئول شبکه سازی و رسانه تعیین و قرار است طرح و پیشنهادات اعضا با حضور مسئول کانون مداحان شهرستان بررسی و اجرا گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا