اخبار اداره خرمدرهاخبار شهرستان هااخبار معاونت فرهنگیمعرفی مراسمات و برنامه های مردمی

حجت الاسلام ملکی : نوآوین فرصت ویژه ای برای نوجوانان در عرضه کنشگری است.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره ، رویداد رسانه ای نوآوین ویژه نوجوانان پسر با حضور دانش آموزان دهه هشتادیا و مسئولان شهرستانی و مدیران بنیاد ملی نوجوان  در خرمدره آغاز شد .

حجت الاسلام ملکی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره در افتتاحیه این دوره گفت : نیروی انسانی توانمند یکی از مقولاتی که در گام دوم انقلاب اسلامی می تواند پیشران باشد و با توجه به اینکه فریضه جهاد تبیین در این موقعیت زمانی اهمیت ویژه دارد روایتگران پیشرفت و دستاوردهای انقلاب در این مهم خیلی موثر هستند.

ملکی افزود : رویداد نوآوین فرصت ویژه ای برای نوجوانان در عرضه کنشگری است.

وی  خاطر نشان کرد : دانش آموزانی که در این دوره شرکت کرده اند باید با حضور فعالانه و خلاقانه و در یادگیری مسائل آموزشی جدیت خود را نشان دهند .

حجت الاسلام ملکی تأکید کرد: شهرستان خرمدره دارای ظرفیت رسانه ای بسیار خوبی در بین دانش آموزان است و هرکدام از دانش آموزان که در این دوره شرکت کردند می توانند به کنشگران رسانه ای تبدیل شوند .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرمدره در پایان ابراز امیدواری کرد که این دوره آموزشی به خوبی برگزار شود و از دانش آموزان  شاهد خروجی های مناسب برای مطالبه گری در شرستان خرمدره باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا