اخبار اداره ماهنشاناخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار شهرستان هاعناوین ویژه

بسیج 116 مسجد ماهنشان برای حل مشکلات محله

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ماهنشان از بسیج 116 مسجد ماهنشان در قالب مهرواره اوج برای حل مشکلات محله خبر داد.

حجت الاسلام رحمانی گفت: “مهرواره اوج” با محوریت مساجد در راستای توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر احیای سنت حسنه مواسات و همدلی، در این شهرستان آغاز شده است.

وی صبح امروز در گفت و با روابط عمومی اظهار کرد: مهرواره اوج استمرار سنت حسنه کمک‌های مواسات و همدلی به نیازمندان است و ثبت نام روحانیون از 3 شهریور در شهرستان ماهنشان آغاز شده و تا 12 آبان نیز ادامه دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان  تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر استمرار مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان طرح مهرواره اوج را در سطح کشور آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری مهرواره اوج ارتقای خدمت‌رسانی مساجد با رویکرد حل مشکلات محلات است، ادامه داد: جلب مشارکت مردم، شناسایی امامان جماعت فعال و در نهایت کمک به حل مشکلات محلات از آثار مثبت این مهرواره خواهد بود.

حجت الاسلام رحمانی  اضافه کرد: در اجرای مهرواره اوج روحانیون و امامان جماعت مساجد شهرستان مسائل و مشکلات محلات خود را رصد کرده و با جذب خیرین و افراد توانمند نسبت به کمک رسانی به نیازمندان محلات اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: در این طرح ، مساجد مرکز کمک و همیاری مردم می شوند و با توجه به نقش مهم ائمه جماعت در مساجد، این افراد به عنوان محور طرح در خدمت رسانی به مردم نقش آفرینی خواهند کرد .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان از ائمه چماعات محترم خواست تا با تولید کلیپ یک دقیقه ای از فعالیت های خود در مسجد در گام اول این مهرواره با عنوان “لبیک” شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا