اخبار دارالقرآنروابط عمومیعناوین ویژهقرآن و عترت

برگزاری آزمون طرح ملی تفسیر سوره های لقمان و حجرات در زنجان

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری آزمون طرح ملی تفسیر سوره های لقمان و حجرات در زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی با اعلام این مطلب افزود: آزمون طرح ملی تفسیر قرآن کریم همزمان با سراسر کشور ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه بصورت مجازی در زنجان نیز برگزار شد.

وی اظهار داشت: طرح ملی تفسیر در ماه مبارک رمضان به همت سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم با مشارکت دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف مانند آموزش و پرورش، معاونت قرآن و عترت وزارت بهداشت، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیته امداد و دارالقرآن بسیج برگزار شد و به قبول‌شدگان در این طرح، گواهینامه معتبر آموزشی سازمان دارالقرآن الکریم به ارزش ۲۴ ساعت اعطا می‌شود.

آقای حسنی در ادامه افزود : مرحله اول این آزمون در تاریخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت‌ماه برگزار شد و پذیرفته شدگان در این مرحله گواهینامه معتبر از سازمان دارالقرآن الکریم را کسب کردند. طرح ملی تفسیر سوره‌های لقمان و حجرات با تدریس استاد قرائتی و با حضور اقشار مختلف و با مشارکت شبکه شاد وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج مستضعفین در سامانه آموزشهای مجازی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.

وی ابراز داشت: طرح مذکور از طرحهای سازمان دارالقرآن الکریم در ماه مبارک رمضان بود و  بصورت مجازی برگزار شد و در طرح حضوری تفسیر قرآن کریم در ماه مبارک رمضان نیز جلسات تفسیر قرآن کریم در بیش از ۵۰ مسجد در سطح استان زنجان با حضور علاقمندان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا