اخبار دارالقرآنروابط عمومیقرآن و عترت

برگزاری دوره آموزش مجازی مربیان جلسات ‌خانگی نورالثقلین

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی با اعلام این مطلب افزود: در راستای آموزش مربیان جلسات خانگی قرآن کریم، دوره آموزش مجازی مربیان جلسات خانگی نورالثقلین در زنجان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این دوره تعداد 90 نفر از مربیان جلسات خانگی قرآن کریم استان زنجان ثبت نام کرده اند و دوره بصورت مجازی در سامانه آموزشهای مجازی سازمان در حال برگزاری می باشد. شرکت کنندگان در دوره می توانند جهت مشاهده محتواهای آفلاین با استفاده از آدرس https://lms.telavat.ir و کد ملی از طریق بخش ورود کاربر وارد داشبورد شخصی خود شوند و از بخش راهنمای استفاده، فیلمهای آموزشی سایت را مشاهده نمایند.

آقای حسنی در ادامه داد: : برخی از سرفصلهای آموزشی این دوره عبارتند از  جلسات خانگی قرآن کریم، تبیین نورالثقلین و اهمیت جلسات خانگی، تربیت قرآنی و سبک زندگی قرآنی که در قالب فایلهای آموزشی تصویری در پنل شخصی شرکت کنندگان بارگزاری شده است.

زمان برگزاری آزمون نهایی به اطلاع شرکت کنندگان در این دوره خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال