اخبار دارالقرآنروابط عمومیقرآن و عترت

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در نیروی انتظامی شهرستان ابهر برگزار می شود

در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در نیروی انتظامی شهرستان ابهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ،حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در نیروی انتظامی شهرستان ابهر برگزار می شود و شناسه برگزاری این دوره از طرف اداره امور قرآنی زنجان صادر شد.

وی تصریح کرد: این دوره‌ها طبق تفاهمنامه صورت گرفته با نیروهای مسلح به مدت ۶۰ ساعت و به صورت حضوری و با حضور ۲۵ نفر در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در نیروی انتظامی شهرستان ابهر برگزار می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: این دوره‌ها شامل دروس؛ روش تدریـس روخوانی و روانخوانی، آموزش روش کارورزی «بخش‌خوانی، کلمه‌خوانی و روانخوانی (قرائت تحقیق آموزشی)»، احکام عمومی و احکام قرآنی بوده و قرآن‌آموزان پس از موفقیت در آزمون‌های پایانی، گواهینامه مربوطه از طرف اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی دریافت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا