اخبار دارالقرآنروابط عمومیعناوین ویژهقرآن و عترت

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در زنجان برگزار می شود

در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، دوره های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در عقیدتی سیاسی آمادگاه مهماتی ولایت زنجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، دوره های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در عقیدتی سیاسی آمادگاه مهماتی ولایت زنجان برگزار می شود.

وی افزود: این دوره ها طبق تفاهمنامه صورت گرفته با نیروهای مسلح به مدت ۶۰ ساعت و به صورت حضوری و با حضور ۱۳۸ قرآن آموز وظیفه در عقیدتی سیاسی آمادگاه مهماتی ولایت زنجان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این دوره ها شامل دروس روش تدریـس روخوانی و روانخوانی، آموزش روش کارورزی «بخش خوانی، کلمه خوانی و روانخوانی (قرائت تحقیق آموزشی)»، احکام عمومی و احکام قرآنی بوده و قرآن آموزان پس از موفقیت در آزمونهای پایانی، گواهینامه مربوطه از طرف اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی دریافت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا