اخبار آموزش و پژوهشاخبار اداره ابهراخبار بانوان و خانوادهاخبار شهرستان هاجبهه فرهنگی انقلابحجاب و عفافروابط عمومیزن و خانواده

برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب در ابهر با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر کارگاه آموزشی ((عفاف و حجاب و جایگاه آن در قرآن)) در ابهر با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر برگزار می شود .


آیسان صادقی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با اشاره به اجرای طرح پیشگیری از آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی شهرستان ابهر در راستای تحکیم بنیاد خانواده، اظهار کرد: با توجه به همین موضوع، کارگاه آموزشی عفاف و حجاب، پوشش و جایگاه آن در قرآن در ابهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این کارگاه، ادامه داد: زمان برگزاری این کارگاه دهه دوم محرم است و اداره آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران فجر ابهر میزبان این کارگاه قرآنی خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه مدرس این کارگاه، حجت‌الاسلام علیرضا بهبودی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر خواهد بود، متذکر شد: برگزارکننده کارگاه نیز مؤسسه فرهنگی قرآنی کوثر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر است.

صادقی با توضیح این مطلب که حجاب در جهان‌بینی اسلامی ما ریشه الهی دینی دارد و خداوند در آیات متعدد قرآن کریم به همین امر اشاره و تاکید می‌فرماید، خاطرنشان کرد: در منابع مختلف فقهی و روایی، این موضوع به عنوان محور اصلی  مسائلی که  غالب مسائل شرعی به آن گره خورده و جزو وظایف اصلی زن مسلمان شمرده شده، بر آن تاکید شده است که با توجه به همین موضوعات اهتمام جدی در این حوزه در شهرستان وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال