اخبار آموزش و پژوهشاخبار اداره ابهراخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار شهرستان هااخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیگام دوم انقلاب

حجت الاسلام شجاعی : رویداد «نوآوین» به دنبال تربیت آوینی های آینده نظام است

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر ،  رویداد رسانه ای نوآوین ویژه نوجوانان پسر با حضور دانش آموزان دهه هشتادیا و مسئولان شهرستانی و مدیران بنیاد ملی نوجوان در ابهر  آغاز شد .

حجت الاسلام شجاعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر در افتتاحیه رویداد نوآین در شهرستان ابهر گفت :این رویداد مخصوص نوجوانان پسر است و رونمایی این حرکت تربیتی که نه به صورت مقطعی بلکه بستر تربیت متفاوتی برای کنشگران نوجوان است .

وی گفت : در این رویدادرسانه ای آموزش، مهارت و رقابت برای نوجوانان شرکت کننده اتفاق می افتد ضمن اینکه کارگروه های تخصصی رسانه ای نیز تشکیل می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر افزود: دانش آموزان می توانند معضلات منطقه و استان خود را شناسایی و با ابزار هنر و رسانه به بیان مطالبات مردم منطقه و راهکارهای رفع این مشکلات بپردازند.

حجت الاسلام شجاعی ابراز داشت : این اردو‌ها علاوه بر آموزش و رشد علمی و مهارتی، با ایجاد شادی و نشاط اجتماعی تلاش کرد استعداد‌ها و توانمندی‌های نوجوانان را به آن‌ها نشان دهد.

شجاعی در ادامه گفت : رویداد نوآوین در شهرستان ابهر با حضور بیش از 40 نفر از دانش آموزان کنشگر به مدت سه روز در ابهر در حال برگزاری می باشد و گروههای برتر به رویداد استانی راه پیدا خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا