اخبار آموزش و پژوهشاخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیعناوین ویژهگام دوم انقلابمعرفی مراسمات و برنامه های مردمی

رویداد رسانه ای نوآوین ویژه نوجوانان پسر آذر ماه در استان زنجان برگزار می شود

معاونت فرهنگی آموزشی پژوهشی اداره تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه رویداد رسانه ای نوآوین ویژه نوجوانان پسر در استان زنجان فعال شده از برگزاری این رویداد در آذر ماه سال جاری در زنجان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ، بهزاد طارمی، معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان ، گفت: رویداد نوآوین با حضور نوجوانان ۱۵ تا ۲۰ ساله به تاسی و با تاثیرپذیری از شهید آوینی که اهل تفکر، اندیشه و قلم، هنر و رسانه بود راه شهید را ادامه بدهند و در زمینه ی جهاد تبیین تولیدات و آثار خود را در استان زنجان به نشر وعرصه انتشار برسانند.

معاونت فرهنگی آموزشی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان خاطرنشان کرد: نوجوانان ما در این قرارگاه کنشگر مسائل اجتماعی شده و از مسؤولین به صورت صحیح مطالبه‌گری می‌کنند و پس از شناسایی مشکلات محلی منطقه و زیست‌بوم خود می‌توانند با فراگیری مهارت حل مساله در مسیر رفع مسائل بربیایند.

طارمی افزود: شبکه متشکل از نوجوانان پسر نوآوین، یک شبکه با مخاطبین بسیار قوی در کل کشور است که با کنشگری و تولید محتوا می‌توانند بیانگر پیشرفت‌های کشور باشند و به هم‌نسلان خود و نسل‌های قبل از خود دستاوردهای نظام را منتقل کنند.

وی در خصوص برگزاری رویداد استانی نوآوین در استان زنجان گفت:پیش رویداد از بین نوجوانان کنش گر ثبت نام ومصاحبه ای از آنها گرفته می شود.در همین راستا رویداد در قالب کارگاه‌های سه روزه در سطح شهرستان های استان  برگزار می‌شود و با روایت پیشرفت دستاوردها و پیشرفت‌های ایران اسلامی با بازدید از کارخانجات، تبیین می‌گردد و با ارتباط گیری مستمر به عنوان پسا رویداد نتایج حاصل خواهد شد.

طارمی در ادامه گفت: رویداد استانی نوآوین پس از برگزاری رویداد شهرستانی و انتخاب تیم های برتر هر شهرستان بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود .

گفتنی است سازمان تبلیغات اسلامی در اقدامی نو با تشکیل بنیاد ملی نوجوان با هدف تربیت نیروهای توانمند و استفاده از ظرفیت دختران و پسران نوجوان گام بزرگی برداشته و ایجاد تشکل‌هایی بنام نوآوین در مدارس پسرانه و دختران حاج قاسم در مدارس دخترانه با هدف تجمیع ظرفیت این تشکل‌ها و اقدامات متمرکز با الگو گرفتن از شهید آوینی و حاج قاسم سلیمانی در همین راستا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا