اخبار آموزش و پژوهشاخبار دارالقرآنجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیقرآن و عترت

صدور ۶۴ گواهینامه تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و آموزش احکام اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان از صدور ۶۴ گواهینامه تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و آموزش احکام اسلامی ویژه عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان خبر داد.

وی افزود: این دوره ها با هدف تربیت نیروهای متخصص قرآنی و شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی نزاجا در زنجان برگزار شد و پس از پایان دوره گواهینامه پایان دوره برای قبول شدگان از طرف اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی زنجان صادر شد. وی تصریح کرد: این دوره‌ها طبق تفاهمنامه صورت گرفته با نیروهای مسلح به مدت ۶۰ ساعت و به صورت حضوری و با حضور ۲۴ نفر در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و ۶۰ نفر قرآن آموز وظیفه در دوره آموزش احکام اسلامی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار شد.

این مسئول ادامه داد: این دوره‌ها شامل دروس، روش تدریـس روخوانی و روانخوانی، آموزش روش کارورزی «بخش‌خوانی، کلمه‌خوانی و روانخوانی (قرائت تحقیق آموزشی)»، احکام عمومی و احکام قرآنی بوده و قرآن‌آموزان پس از موفقیت در آزمون‌های پایانی، گواهینامه مربوطه از طرف اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی دریافت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا