اطلاعیه ها و بیانیه ها

بیانیه حماسه 9 دی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان

انقلاب اسلامی حاصل عزم و ایمان و نیروی انقلابی مردم ایران است که با ندای ولایت فقیه بسیج شدند و طومار رژیم ۲۵ ساله ستم شاهی را در هم پیچیدند و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی و حماسه‌های تاریخی و ماندگار پس از آن همچون ۸ سال دفاع مقدس، تسخیر لانه جاسوسی، دست یابی به فن آوری نوین هسته‌ای و استقامت در برابر تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی را رقم زدند.

اینها تنها گوشه‌ای از برگ زرین افتخارات ملت عزیز ایران است که بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) که می‌فرمایند قطار نظام اسلام هر کجا روحیه جهادی خود را حفظ کرد و در ریل انقلاب حرکت کرد پیش رفت و هر کجا از این شاخص غفلت داشت عقب ماند و ناکام شد در نتیجه اگر مردم ایران راه را عوض کنند و شیوه انقلابی گری را عوض کنند نه تنها ملت بلکه اسلام سیلی سختی خواهد خورد.

دشمنان قسم خورده این نظام با شناخت حقیقت ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برنامه ریزی همه جانبه ای با هدف تغییر محتوا رفتار و افکار انقلابی مسئولان و مردم داشته‌اند لذا در شرایط کنونی انقلاب یعنی پس از گذشت ۲۰ سال از فتنه ۷۸، ۱۰ سال از فتنه رنگین و ننگین ۸۸ و چند صباحی از گردوغبار فتنه ۹۸ حضور پررنگ ملت قهرمان ایران را بیش از پیش احساس می‌شود.

سیل خروشان ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی در تمامی میادین به ویژه در نهم دی ماه ۸۸، منشأ اقتدار دیگری شد تا با مردم ایران با هدف دفاع از حق انتخاب خود، حماسه‌ای دیگر را بنام ۹ دی رقم بزند و حلاوت حماسه پرشور حضور در انتخابات را با نام هفته بصیرت به کام خود شیرین‌تر نماید.

ما، روحانیون و مبلغین، هیئت های مذهبی ، کانون ها و اتحادیه های اسلامی و موسسات و خانه های قرآنی روستایی و شهری معتقدیم حضور چشمه جوشان مردم و بسیجیان در سالروز یوم الله ۹ دی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی زلزله‌ای چندین ریشتری را به جان منافقان، فتنه گران و تطهیرکنندگان فتنه ۸۸ خواهد افکند و سست و منزوی خواهد ساخت.

اینک اعلام می‌داریم که مردم حسینی و انقلابی زنجان با تأسی به شهدای جنگ تحمیلی و شهدای حرم استان  بویژه شهید هسته شهید شهریاری، همچون سالیان گذشته و پرشورتر از قبل به میدان خواهیم آمد و این بار انقلابی‌تر لبیک گوی مقتدای خویش خواهند بود.

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال