اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار معاونت فرهنگی

اعزام 40 مبلغ به 40 هیئت مذهبی زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان،حجت الاسلام یوسف اماملو معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان صبح امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اعلام این خبر گفت: هدف ما از اعزام مبلغ به هیئت های مذهبی تقویت محتوایی و معرفتی هیئت های مذهبی است. طبیعتا هر هیئتی که برنامه های پر محتوا و معرفتی سر لوحه فعالیت های خود قرار دهد میتواند در جامعه نیز اثر گذار باشد.

وی ادامه داد: هیئت های مذهبی، مهمترین کانون پرورش فکری و فرهنگی برای جوانان محسوب می شوند. پس نباید نسبت به این کانون های اثر گذار بی توجه بود.

معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان بر ارائه برنامه ریزی تاثیرگذار از سوی هیئت های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیئت های مذهبی باید برای سخنرانی، ارائه برنامه های قرآنی و مداحی برنامه ریزی کنند تا این برنامه ها به نحو احسن ارائه شود و جوانان را به سوی ارزش های مذهبی سوق دهند.

حجت الاسلام اماملو اعلام کرد: در حال حاضر بیش از 1300 هیئت مذهبی در استان زنجان فعالیت میکنند.

وی بر بیان اهداف واقعه عاشورا، تقویت خود باوری، ایمان و شهادت در سخنرانی ها تاکید کرد و هدایت و جهت دهی به هیئات مذهبی را یکی از برنامه های اصلی سازمان تبلیغات اسلامی درحوزه تشکل های دینی برشمرد.

معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان حمایت از هیئت های مذهبی را یکی از مهمترین اهداف سازمان اعلام کرد و بر دوری هیئت های مذهبی از آسیب ها و بدعت ها تاکید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا