اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار معاونت فرهنگیعناوین ویژه

توزیع 500 بسته معیشتی در بین مداحان آسیب دیده از کرونا

رئیس کانون مداحان استان زنجان از توزیع 500 بسته معیشتی به مداحان آسیب دیده از کرونا در زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در هشتمین مرحله پویش مواسات و همدلی تعداد 500 بسته معیشتی در بین مداحان آسب دیده از کرونا توزیع گردید .
آقای حاج اکبر نور بهمنی رئیس کانون مداحان استان زنجان با اعلام این خبر افزود در راستای تداوم کمک های مومنانه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری تعداد 500 بسته معیشتی به ارزش یک میلیاردو دویست و پنجاه میلیون ریال در بین مداحان استان با مشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی و تجمیع کمک های مردمی و در قالب بسته های معیشتی پخش گردید. . ایشان ارزش هر بسته غذایی رو دو میلیون و پانصد هزار ریال اعلام کرد.

این بسته‌های معیشتی شامل دو عدد ماکارونی، یک عدد رب گوجه، ۲ عدد روغن و 5 کیلوگرم برنج و 2 عدد تن ماهی ، یک کلیوگرم شکر و یک کیلوگرم قند می باشد .

آقای نوربهنمی گفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک اقشار آسیب دیده ازکرونا بسته کمک معیشتی بین مداحان آسیب دیده از کرونا تهیه و توزیع شد. کانون مداحان استان خیمه‌گاهی است برای همه مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) که با فعالیت‌های اثرگذار دینی، فرهنگی و اقدام به موقع، از اسلام و انقلاب دفاع می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا