اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار حوزه مدیرکلجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیعناوین ویژهگام دوم انقلاب

خدمت بیشتر به محرومین با هم‌افزایی اداره کل تبلیغات اسلامی استان و کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان نشست مشترک حجت الاسلام احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با روح الله صالحی رئیس  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان برگزار شد .
حجت الاسلام احمدی در این نشست گفت : کمیته امداد و سازمان تبلیغات هر دو نهاد انقلابی هستند و امیدواریم با همکاری و با بهره گیری از سرمایه های اجتماعی، اقدامات مفیدی در مسیر توانمندی خانواده‌های تحت حمایت برداشته شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه افزود: توسعه فرهنگ خیر و احسان، احیای فریضه زکات، اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک، کاهش فقر و نابرابری، توسعه خدمات کیفی و کمی به مددجویان با موضوع مساجد و امامان محله میتواند محل همکاری باشد .

وی با تقدیر از اقدامات ارزشمند کمیته امداد در ارتقای سطح زندگی مددجویان ادامه داد: هم‌افزایی کمیته امداد و سازمان تبلیغات می تواند منشا خدمات ارزشمند به محرومین باشد.

آقای احمدی تصریح کرد : می‌توان از افراد نخبه دو دستگاه برای همکاری مشترک به منظور ترویج فرهنگ انفاق و دستگیری بیشتر از نیازمندان بهره مند شد و امیدواریم این اقدامات خیر خواهانه، توشه ای برای آخرت و زمینه‌ساز شکل گیری جامعه، پیش از ظهور ولی‌عصر(عج) باشد.

در ادامه این نشست روح الله صالحی رئیس  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت : خانواده‌های زیر حمایت کمیته امداد از مقربان الهی هستند، چراکه زمان گرفتاری و مشکلات انسان به خداوند نزدیک‌تر است و خدمت به این خانواده‌ها افتخاری بزرگ برای امدادگران این نهاد مردمی است.

روح الله صالحی افزود: کمیته امداد و سازمان تبلیغات هر دو مولود انقلاب هستند و امیدواریم با همکاری و با بهره‌گیری از سرمایه‌های اجتماعی اقدامات خوبی در مسیر توانمندی خانواده‌های تحت حمایت برداشته شود.

رئیس  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از تلاشها و زحمات حجت الاسلام احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان برای محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار و محروم استان تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال