اخبار تشکل های دینی و مردمیاربعین حسینیاطلاع رسانی اربعینجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیعناوین ویژهفرهنگ اربعینمحرم

ساماندهی مبلغین در موکبهای اربعین حسینی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ، بهزاد طارمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان از از اهم برنامه های اربعین حسینی 1402 برای موکبهای استان خبر داد .

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت : اداره کل تبلیغات اسلامی استان به عنوان مسئول کمیته فرهنگی و آموزش اربعین حسینی استان ضمن برگزاری جلسات هماهنگی این کمیته ، برنامه های اعزام مبلغ را در برنامه خود قرار داده است.

آقای طارمی به مهمترین برنامه های اربعین حسینی اشاره کرد و گفت : برگزاری رویداد نسل سلیمانی ویژه کودکان ونوجوانان که توسط بنیاد ملی نوجوان برگزار می شود، اجرای برنامه محله اربعینی در محلات شهری و روستایی استان ، برگزاری مراسم چاووش خانی بدرقه زائرین اربعین حسینی ،اجرای طرح مبدا تا مبدا؛ همراهی مبلغین با کاروانهای اربعین از مساجد و هیئات و … به تعداد 20 نفر و برگشت به همراه کاروان ، استقرار مبلغین خواهر و برادر در موکبهای مستقر استان در مرزهای کشور و در کشور عراق و برگزاری رویداد عظیم جاماندگان حسینی در زنجان و شهرستان ها استان می باشد .

دبیر کمیته ی فرهنگی و آموزش اربعین استان افزود : جلسات توجیهی برای مسوولان مواکب و کاروانها به مناسبت حضور در راهپیمایی اربعین برگزار شده است.

وی خاظر نشان کرد : بسته اقلام فرهنگی جهت توزیع برای کودکان و نوجوانان به مبلغین مستقر در موکبهای استان توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهیه و اهدا گردیده است.

وی با اشاره به محورهای تبلیغی این اعزام اظهار داشت: گفت و گو با دانشجویان بین المللی، تقویت میز مقاومت و حضور در موکب های حشد الشعبی، مباحث خانواده، تمدن نوین اسلامی و مباحث مربوط به گام دوم انقلاب از محور های تبلیغی این مبلغان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا