اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار معاونت فرهنگیجبهه فرهنگی انقلابروابط عمومیرویداد های شاخص استانمعرفی مراسمات و برنامه های مردمی

مراسم معنوی اعتکاف رجبیه زنجان برگزار میشود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نقل از روابط عمومی ستاد مرمی اعتکاف زنجان ،مراسم معنوی اعتکاف رجبیه زنجان همزمان با سراسر کشور از تاریخ 15 الی 17 بهمن ماه مصادف با ایام البیض در مساجد شاخص زنجان در گروههای مختلف عمومی، دانش آموزی، جوانان ، مادران و فرزندان برگزار میشود.

مهدی ایرانخواه دبیر ستاد اعتکاف شهرستان زنجان گفت: مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف ویژه اقشار مختلف مردمی در قالبهای عمومی، دانش آموزی، جوانان، مادران و فرزندان در ۲۰ مسجد منتخب زنجان برگزار میشود.

وی خاطرنشان کرد :علاقه‌مندان برای حضور در آئین معنوی اعتکاف میتواننند از 6 لغایت 12 بهمن ماه از طریق سایت اعتکاف به نشانی WWW.ETEKAf-ZN.IR نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و در صورت عدم امکان ثبت نام اینترنتی از روز شنبه ۸ تا ۱۲ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۴ میتوانند به صورت حضوری به محل ثبت نام اعتکاف واقع در امامزاده سید ابراهیم (ع) مراجعه کنند.
دبیر ستاد شهرستان زنجان از برپایی مراسم اعتکاف ویژه مادران و فرزندان در یکی از مساجد خبر داده و اظهار کرد: امسال یرای اولین بار مادران به همراه فرزندان خود میتوانند در مراسم شرکت نمایند و تمهیدات ویژه ای برای حضور فرزندان خردسال در این مسجد تعبیه شده است.
ایرانخواه در خصوص مساجد ویژه گروههای دانش آموزی افزود: مراسم اعتکاف دانش آموزی برای دانش آموزان در دو رده سنی ۹ تا ۱۴ و ۱۴ تا ۱۸ سال انجام می شود.

گفتنی ست علاقمندان میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی اعتکاف زنجان به نشانی eitaa.com/etekaf_znj در پیامرسان ایتا مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا