اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار دارالقرآنروابط عمومیعناوین ویژهقرآن و عترت

(هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی)5 چهره فعال قرآنی شهرستان زنجان تقدیر شدند

در مراسمی که به مناسبت هفته تبلیغ دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان و با حضور مسئولین و کارکنان تبلیغات اسلامی زنجان برگزار شد، ۵ فعال قرآنی از شهرستان زنجان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمویم اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی گفت: در مراسمی که به مناسبت هفته تبلیغ دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان و با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان و مسئولین و کارکنان تبلیغات اسلامی زنجان برگزار شد، ۵ فعال قرآنی از شهرستان زنجان تجلیل شدند.

وی با بیان اینکه در این مراسم یک پیشکسوت قرآنی، یک مدیر موسسه و یک مدیر خانه قرآن روستایی فعال در شهرستان زنجان و همچنین آذر نظری و ناهید عباسی به عنوان فعالان قرآنی مورد تجلیل قرار گرفتند، بیان کرد: هدف از این برنامه ترویج فرهنگ قرآنی و قدرشناسی از اساتید قرآنی و فعالان این حوزه است.

وی ادامه داد: ابوالفضل نیکوخصال، پیشکسوت قرآن و مدرس قرآن کریم و فعال در عرصه تربیت شاگردان قرآنی، سمیه سلیمی مدیر عامل موسسه جنت الماوی و مدرس و مربی قرآن کریم و فعال در عرصه اجرای دوره های تربیت معلم قرآن کریم و دوره های تخصصی قرآنی و مدرس طرح نورالثقلین، مجید مالکی مدیر خانه قرآن روستایی پنج تن آل عبا و فعال در عرصه تربیت حافظان قرآن کریم، آذر نظری مبلغ دینی و فعال در عرصه آموزش قرآن کریم و بیان تفسیر قرآن و مدرس طرح نورالثقلین و ناهید عباسی مبلغ و مشاور دینی و فعال در عرصه آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در سه روستای تابع شهرستان زنجان می باشند.

وی ابراز داشت: در حاشیه این مراسم از برندگان مسابقه کتابخوانی با عنوان «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» نیز تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ارسال سوال- در ساعات افلاین

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین مقدور نمی باشد . لطفا فرآیند ثبت درخواست را ادامه دهید تا در اسرع وقت پاسخگوی جنابعالی باشیم.

با کمال میل آماده رفع مسئله , شبهه دینی و هر سوال دیگری از جانب شما هستیم...

Enter برای ارسال