اخبار تشکل های دینی و مردمیاخبار حوزه مدیرکلعناوین ویژه

هیئات مذهبی پشتیبان کادر درمان خواهند بود


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان: هیئات مذهبی همچون ماه های گذشته در ایام محرم و صفر در قامت پشتیبان کادر درمان ظاهر خواهند شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام سعید احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در نشست خبری ویژه ماه محرم گفت: هیئت های مذهبی استان بعد از کادر خدوم و زحمتکش درمانی جزء اولین گروه های جهادی در موضوع مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور بودند.
وی ادامه داد: در این روزها با پدیده عظیمی به نام جاذبه مغناطیس اباعبدالله الحسین مواجه هستیم. در حقیقت بزرگتر و والاتر از این پدیده بی نظیر دینی و فرهنگی در هیچ نقطه دنیا نمیتوان یافت. با وجود شیوع ویروس کرونا باید علاوه بر پاسداشت این پدیده عظیم سلامتی مردم را نیز حفظ کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامت مردم در اسلام افزود: نباید اجازه داد خدای نکرده به علت عدم رعایت نکات بهداشتی در برخی از هیئات، زمینه مداخله و سوء استفاده را دشمنان بدهیم.
حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه زمینه را برای فعالیت هیئت ها در ده شب محرم آماده کرده ایم بیان داشت: همان گونه که همراه و پشتیبان هیئات مذهبی همسو با پروتکل های بهداشتی هستیم به هیئاتی که نکات بهداشتی را رعایت نمیکنند مجوز نخواهیم داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن