عناوین ویژهویدئو

کلیپ/فراخوان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برای پویش ملی «به توان ما»

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه،حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از عموم مردم ایران برای پیوستن به پویش ملی «به توان ما» برای مقابله با ویروس کرونا دعوت کرد.

در این پویش، هزینه هایی که قرار بود برای برنامه های مذهبی مثل اعتکاف، نمازهای جماعت، جشن های اهل بیت(ع) و… خرج بشود و به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، برای خرید بسته های سلامت و پیشگیری از کرونا و ارسال به مناطق محروم استفاده می شود.

مردم می توانند برای شرکت در این پویش عدد ۱۱ را به شماره ۳۰۰۰۱۱۷۱ ارسال کنند، تا روش های مشارکت و پرداخت برای آنها پیامک شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی ویدئویی خود گفت: «در دورانی که همه متوجه می شویم بیشتر باید نگاه مان به آسمان باشد و بابت کوتاهی ها و اشتباهات مان استغفار کنیم و بیشتر مراقب هم باشیم، یکی از عوائد این توجهات معنوی امیدهای افزون تر و طراوت های بیشتری است که ای کاش حسرتش را نمی خوردیم و امسال هم می توانستیم در اجتماعات دینی که هر سال از آنها بهره مند بودیم مثل اعتکاف و راهیان نور و نمازهای جماعت و مجالس اهل بیت شرکت می کردیم.

حال برای اینکه این حسرت خیلی به دلمان نماند به قدر میسور، اجتماع اصلی اجتماع قلوب مسلمین است و با هم در پویشی شرکت می کنیم که هم می توانیم به دفاتر سازمان تبلیغات در شهرستانها و استان ها مراجعه کنیم و هم در سامانه ای که دوستان معرفی کرده اند کمک کسانی که بهره مندی های اقتصادی شون اندک است و مستضعفان و محرومانی که در مواجهه با این ویروس لعنتی ممکن است به مشکل بخورند برای پیشگیری، این اجتماع قلوب مؤمنین را به فضل خداوند عالم به نمایش می گذاریم».

دانلود کلیپ فراخوان رییس سازمان تبلیغات اسلامی برای شرکت در پویش ملی مقابله با کرونا با حجم 9 مگابایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا